دریافت کد حدیث تصادفی

راهنما :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نماید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نماید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
این ابزار به صورتی طراحی شده است که در هنگام اذان صبح ، ظهر ، مغرب ، صدای اذان از بلندگوهای رایانه ای که آنلاین است پخش می شود.
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات
  • ۷ فروردين ۹۷، ۱۷:۴۶ - هادی ندائی
    خداقوت

با عرض سلام و ادب و احترام به کاربران محترم فضای مجازی :1)  از همه کاربران محترمی که با راهنمایی های خود: "تماس بامدیر " (بالا) یا "نظر" (زیرمطالب) در افزایش کیفیت سایت مشارکت می فرمایند صمـیـمانه سپاسگزارم.
 2)برای تبادل لینک با وبگاه عالی نیوز آدرس ذیل را در قسمت پیوندهای سایت یا وبلاگ خود  قرار  دهید: (http://allinews.ir چنانچه مایل به ارائه نظر به  صورت خصوص در رابطه با مطالب موجود یا راه حل ها و نظرات برای بهبود آن و نوع متنوع تر مطالب باشید کافی است در قسمت تماس بامدیر عالی نیوز رفته؛ نظر خود را وارد و دکمه ارسال را بزنید یا اینکه روی یکی از نظرات موجود در زیر هر کدام از مطالب کلیک نموده و پس از ورود اطلاعات خواسته شده هر گونه نظری دارید را وارد و چنانچه تمایل ندارید دیگران آن را ببینند گزینه را تیک بزنید در غیر این صورت نظر شما برای عموم کاربران وبگاه عالی نیوز قابل رؤیت خواهد بود لذا ایرادی هم ندارد که بعضی نظرات برای آگاهی عموم باشد.

4) کسانی که مایل به تبادل لینک با عالی نیوز هستند باید ابتدا آدرس http://allinews.ir را در قسمت پیوندهای وبلاگ یا وبسایت خود قرار داده و سپس اطلاع دهند تا اقدام متقابل صورت پذیرد بدیهی است که باید وبگاه عالی نیوز در بین پیوندهای سایت یا وبلاگ شما موجود باشد تا نسبت به قراردادن آدرس وبلاگ یا سایت شما در قسمت پیوندهای وبگاه عالی نیوز اقدام گردد .