دریافت کد حدیث تصادفی

تعیین تکلیف حمله‌کنندگان به سفارت عربستان :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با هرگونه قانون‌شکنی که توسط هر شخص و گروهی انجام شود برخورد می‌کند.
نتیجه تصویری برای سردار اشتری
عالی نیوز به نقل از بهار: سردار حسین اشتری با اشاره به جنایت عربستان گفت: نیروی انتظامی به صورت جدی پیگیر موضوع حمله به سفارت عربستان و کنسولگری عربستان در مشهد است و تا انتها نیز آن را پیگیری می‌کند. وی با بیان اینکه پیگیری این موضوع در سطح داخل و خارج از نیروی انتطامی در حال انجام است، حمله اخیر به سفارت عربستان را مشکوک دانست و گفت: اینکه گروهی در اعتراض به اقدامی تجمع کنند طبیعی است ولی تعرض اینچنینی به یک سفارتخانه از نظر من مشکوک است چراکه هیچ فرد انقلابی و دوستدار نظامی با توجه به صراحت نظر مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته، اجازه چنین تعرضی را به خود نمی‌دهد.

 

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: متعرضین سفارت عربستان گرچه شاید بگویند که نظر خیری داشته‌اند اما در زمین دشمن بازی کردند و به هیچ‌وجه نمی‌توانند خود را دوستدار نظام معرفی کنند. اشتری خاطرنشان کرد: حجت نظام در برابر تعرض به سفارتخانه‌ها از سال‌ها پیش تمام شده و ما بررسی این ماجرا را در تمامی ابعاد و حتی درخصوص احتمال تأخیر نیروهای حاضر در آن محل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی جنایت آل‌سعود در اعدام شیخ نمر را اصلی‌ترین مسئله حال حاضر عنوان کرد و افزود: جنایت آل‌سعود در فرودگاه جده، جنایت در حادثه منا، جنایت در حمله به یمن و جنایت اخیر در به شهادت رساندن شیخ نمر که حرفی جز امر به معروف و نهی از منکر نداشت، اصل ماجراست ولی عده‌ای می‌خواهند این جنایات سعودی‌ را تحت‌الشعاع حمله به سفارت این کشور قرار دهند. اشتری در پایان با ابراز تأسف از سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات آل‌سعود خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با هرگونه قانون‌شکنی که توسط هر شخص و گروهی انجام شود برخورد می‌کند.