دریافت کد حدیث تصادفی

عوارض وجود استخر در خانه! :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده کنند. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب، صدای اذان از بلندگوهای رایانه ای که آنلاین است پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات

۱۸ فروردين ۹۵ ، ۰۸:۳۱

عوارض وجود استخر در خانه!

مرگ دو مرد متأهل در استخر خانوادگی

عالی نیوز به نقل از شرق: مرگ دو مرد متأهل در استخر خانوادگی در روز اول فروردین، کارآگاهان جنایی را در برابر معمای جدیدی قرار داد.

مرگ مشکوک دو مرد در استخر خانگی

اول فروردین امسال زن جوانی هراسان در تماس با آتش‌نشانی از غرق‌شدن همسر و دوست او در استخر خانه خبر داد و بلافاصله مأموران ایستگاه ٢٠٥ آتش‌نشانی به محل حادثه در خیابان نیاوران اعزام شدند. با حضور آتش‌نشانان مشخص شد دو مرد ٢٥ و ٢٨ساله به نام‌های میلاد و رضا در استخر خانه به عمق ١,٥ غرق شده‌اند. با توجه به مشکوک‌بودن غرق‌شدن دو مرد جوان، موضوع به کلانتری نیاوران اعلام شد. با حضور مأموران مشخص شد دو مرد جوان دارای همسر و فرزند هستند و در زمان غرق‌شدن آنها در استخر خانگی، همسرانشان در خانه حضور داشتند.

 با مشخص‌شدن این موضوع و مرگ مشکوک دو مرد جوان، موضوع به سجاد منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل تهران، اعلام شد. با حضور تیم جنایی در محل مشخص شد یکی از غرق‌شده‌ها توسط سرایدار از استخر خانه خارج شده و آتش‌نشانان نیز دومین جنازه را از آب بیرون کشیدند. 

درادامه همسر مرد ٢٥ساله به نام میلاد در بازجویی‌ها با اظهارات ضدونقیض مدعی شد مشغول آوردن حوله برای همسرم بودم که این اتفاق افتاد. در آن لحظه مونا، همسر رضا، نیز مشغول خشک‌کردن گوشی تلفن همسرش بود. با اظهارات ضدونقیض همسران دو مرد جوان، اجساد برای مشخص‌شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. این پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی در حال رسیدگی است.

منبع: روزنامه شرق

۹۵/۰۱/۱۸
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۴۹۸ نفر

استخر

استخر خانگی

حضور

عوارض

متاهل

مرگ

مشکوک

همسران

وبگاه