دریافت کد حدیث تصادفی

محمدعلی کلی، قهرمان افسانه‌ای بوکس جهان درگذشت :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

محمدعلی کلی قهرمان مسلمان و افسانه‌ای بوکس جهان که شهرتی عالمگیر داشت، بعد از طی بیماری در سن ۷۴ سالگی درگذشت.

عالی نیوز : گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از سی ان ان یکی از بستگان محمدعلی کلی قهرمان بوکس اعلام کرد که او روز جمعه سوم ژوئن ۲۰۱۶( صبح شنبه به وقت ایران) به وقت محلی در شهر فونیکس ایالت آریزونا درگذشت.

محمدعلی کلی که مدت‌ها از بیماری پارکینسون رنج می‌برد در نهایت بعد از چند سال تحمل بیماری درگذشت.

او  که خود چند دهه قبل به اسلام گرویده بود در ماه‌های اخیر به سخنان دونالد ترامپ واکنش نشان داد و از مسلمانان آمریکا دفاع کرد.

او پاییز سال گذشته با صدوربیانیه‌ای با بیان این که اشخاصی نظیر دونالد ترامپ سبب بیگانگی مردم با چهره واقعی اسلام می‌شوند ازمسلمانان جهان خواست با کسانی که از اسلام برای پیشبرد مقاصد خود سوء استقاده می‌کنند به مخالفت برخیزند.

قهرمان سابق بوکس جهان اضافه کرده است که رهبران سیاسی آمریکا باید به فهم و درک درست اسلام در میان مردم کمک کننند و به آن‌ها در مورد جنایتکاران منحرفی که سعی در دگرگون کردن دیدگاه‌های مردم جهان نسبت به این دین کرده‌اند آگاهی بدهند.
کلی بدون ذکر مستقیم نام ترامپ نوشته است:نامزدهای ریاست جمهوری که خواستار جلوگیری از مهاجرت مسلمانان به آمریکا شده‌اند کسانی هستند که موجب بیگانگی بسیاری ازمردم با چهره واقعی اسلام می‌شوند.