دریافت کد حدیث تصادفی

اقتصاد مقاومتی با جیب و دستان خالی ملت میسر نمی‌شود. :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

Image result for ‫"آیت الله جوادی آملی "‬‎ 
آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اقتصاد مقاومتی با جیب و دستان
خالی ملت میسر نمی‌شود.
آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اقتصاد مقاومتی با جیب و دستان
خالی ملت میسر نمی‌شود.
عالی نیوز به نقل از گزارش ایرنا این مرجع تقلید روز دوشنبه در دیدار محمدباقر
نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری با وی در قم با
اشاره به اقتصاد مقاومتی افزود: ملتی که دست و جیبش خالی باشد، ویلچری
است و ملتی که ویلچری است نمی‌تواند مقاومت کند.
آیت الله جوادی آملی با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه نساء بیان داشت: خدای سبحان در این آیات، ثروت یک مملکت را عامل قیام آن‌ها دانسته است.
وی ادامه داد: قیام یک ملت در این است که باید دست و جیبش پر باشد و کسی که جیبش خالی است و کسی که زندگی او با انواع و اقسام بدهکاری‌ها و اقساط همراه شده، در واقع ستون فقراتش شکسته و این فرد نمی‌تواند مقاومت کند.
وی اضافه کرد: شخصی که در سر چهارراهی ایستاده و گدایی می‌کند، این در واقع ایستاده نیست بلکه شکسته و تاب مقاومت ندارد و بالعکس کسی که نشسته و مشغول به تولید است، در واقع ایستاده است.
آیت‌الله جوادی آملی گفت: ما با اقتصاد مقاومتی مواجه هستیم و باید در این زمینه، جیب ملت و دولت پر باشد، ملت و دولت مقروض هر دو ویلچری هستند و نمی‌توان مقاومت کرد.
وی با بیان اینکه ملتی که دستش خالی است اهل تملق می‌شود گفت: ما یک صدم جمعیت دنیا را داریم اما ۱۰ درصد امکانات دنیا در اختیارمان است و آنچه نداریم، عرضه است.
آیت‌الله جوادی آملی خاطرنشان کرد: کشور از نظر منابع طبیعی در وضعیت خوبی به سر می‌برد و باید از جنگل‌ها و کوه‌ها و دیگر منابع طبیعی استفاده بهینه‌تری کنیم.
وی با بیان اینکه علوفه را از کشور ترکیه وارد می‌کنیم گفت: زمین‌های فراوانی در کشور وجود دارد و نباید کشور نیازی به واردات علوفه داشته باشد.
این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت نماز در اسلام گفت: نماز ستون دین است و آن نمازی ستون دین می‌شود که بتواند جلوی زشتی‌ها را بگیرد.
آیت‌الله جوادی آملی افزود: کسی که نماز می‌خواند و بعد از خواندن نماز گناه می‌کند بداند نمازش مورد قبول واقع نمی‌شود.
وی گفت: مردم اگر بتوانند دین خود را حفظ کنند ستون مستحکمی هستند و مردم وقتی ستون دین هستند که مستحکم باشند.
وی با بیان اینکه تا ملت، ستون نباشند، نظام محفوظ نیست افزود: جامعه عقلانی، ستون مستحکمی است و خود را حفظ می‌کند، باید رابطه خود را با خدا با ستون محکم حفظ کرده و هم باید با مردم درست رفتار کنیم.
آیت‌الله جوادی آملی همچنین در این دیدار خطاب به معاون رییس جمهوری گفت: سلام خاص مرا به شخص دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران و هیات دولت برسانید و انشاالله که ره توشه شما از سفر به شهر کریمه اهل بیت(ع)، ترویج معارف انسان‌ساز مکتب اهل بیت باشد.
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری امروز در سفر به قم در گردهمایی بزرگ مبلغان ماه محرم در مدرسه فیضیه قم حضور یافت.
دیدار با آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه و حضور در جلسه شورای اداری استان قم از دیگر برنامه‌های نوبخت در سفر به قم است.

۹۳/۰۷/۲۹
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۱۰۴۵ نفر

اقتصاد مقاومتی

نظرات  (۱)

۲۹ مهر ۹۳ ، ۱۹:۳۲ محمد محمدیان رباطی
دولت امروز برنامه خاصی برای پر کردن جیب مردم اصلا ندارند
فقط در حال خالی کردنه.