دریافت کد حدیث تصادفی

پنج تفاوتی که ترامپ با رؤسای جمهور قبلی آمریکا دارد! :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

جهان > آمریکا - همشهری آنلاین:
دونالد ترامپ با روسای جمهوری پیشین آمریکا پنج تفاوت عمده دارد. یورونیوز این پنج تفاوت را به تصویر کشیده است:
  • میلیاردر رییس جمهور

معمولا سیاستمداران عالی رتبه، پس از ترک سمت دولتی تجارت را شروع می‌کنند و یا به‌عنوان مشاور شرکت‌های تجاری بزرگ شروع به فعالیت می‌کنند. اما دونالد ترامپ این الگو را وارونه کرده است.

او اولین میلیاردری است که به عنوان ریس جمهوری ایالات متحده آمریکا به کاخ سفید راه یافته است.

البته دونالد ترامپ اولین رییس جمهوری نیست که از خانواده‌ای ثروتمند می‌آید. جان اف کندی، سی وپنجمین رییس جمهوری ایالات متحده هم در خانواده‌ای ثروتمند و با نفوذ به دنیا آمده بود و تئودور و فرانکلین روزولت هم از وضع مالی خوبی برخوردار بودند.

  • سالخورده ترین رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا

یکی از نکات کلیدی در کارزارهای انتخاباتی دونالد ترامپ این بود که از شایعاتی که درباره سلامتی هیلاری کلینتون وجود داشت، استفاده کرد. دونالد ترامپ ژوئن گذشته ۷۰ ساله شد. او یک سال از هیلاری کلینتون بزرگتر است.

به این ترتیب دونالد ترامپ سالخورده ترین رییس جمهوری ایالات متحده تا کنون است. او در این مورد حتی از رونالد ریگان، رییس جمهوری جمهوری خواه در سال ۱۹۸۰ به کاخ سفید راه یافت، پیشی گرفت است. ریگان وقتی رییس جمهور آمریکا شد، ۶۹ سال داشت.

  • برج ترامپ

بناهایی زیادی در ایالات متحده آمریکا به نام یکی از روسای جمهوری پیشین این کشور نامگذاری شده‌اند. از مدارس و کتابخانه‌ها گرفته تا بناها و ساختمان‌های مشهور مثل: بنای یادبود واشنگتن، فرودگاه بین المللی جی اف کندی، بنای یاد بود لینکلن در واشنگتن دی سی.

اما دو نالد ترامپ پیش از ورود به کاخ سفید، بنایی به اسم خودش دارد: برج ترامپ، واقع در خیابان پنجم منهتن. این برج به ارتفاع ۲۰۲ متر محل زندگی دونالد و ملانیا ترامپ است. آنها در طبقه ۶۶ در پنت هاوس زندگی می‌کنند. این برج علاوه بر محل زندگی، محل کار ابر میلیاردر هم هست. برنامه تلویزیونی «کارآموز» هم که دونالد ترامپ مجری آن بود در همین «برج ترامپ» فیلمبرداری شده است.

  • کم تجربه‌ترین رییس جمهوری ایالات متحده

در طول مبارازات انتخاباتی اغلب گفته می‌شد که هیلاری کلینتون در حوزه سیاست تجربه بیشتری از رقیب جمهوری خواه خود دارد. خانم کلینتون از سال ۲۰۰۱ سناتور بود. در حالیکه دونالد ترامپ پیش از این تجربه سیاسی قابل توجهی نداشته است.
باراک اوباما بیش از این که انتخاب شود در سال ۲۰۰۹ میلادی، ده سال در کار سیاست بود. حتی رونالد ریگان که قبلا هنرپیشه هالیوود بود، قبل از رسیدن به ریاست جمهوری وارد دنیای سیاست شده بود. او قبلا فرماندار کالیفرنیا بود.

  • زندگی زناشویی پرفراز و نشیب

ادعا می شود که ریگان تنها رئیس جمهوری آمریکاست که از همسرش طلاق گرفته بود. با اینکه این طلاق بسیار پیش از انتخاب وی به ریاست جمهوری رخ داده بود.

اما باز هم از این نظر ترامپ با رؤسای جمهور پیشین متفاوت است. ملانیا ترامپ قبل از ازدواج با دونالد ترامپ مدل بوده است. او پس از ایوانا زلنیچکووا و ماریا میپلزِ هنرپیشه، سومین همسر ترامپ است.

۹۵/۰۸/۲۱
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۷۳۰ نفر

آمریکا

ترامپ

تفاوت

روسای جمهور