وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

آخرین اخبار خبرگزاری ها
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات
  • ۲ خرداد ۹۹، ۰۶:۲۰ - سعید حیاتی
    ✌✌✌

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران؛ رئیس جمهور منتخب آمریکا در توئیتر خود اعلام کرد که توافق وحشتناک هسته‌ای ایران آغاز یک پایان (دوستی با اسرائیل) بود.

به گزارش جماران به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب  آمریکا در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد: نمی توانیم اجازه دهیم با این شیوه تحقیرآمیز و به دور از احترام با اسرائیل برخورد شود.

وی در این پیام توئیتری خود اضافه کرد: آنها (اسرائیل) باید دوست بزرگی در آمریکا داشته باشند که چنین نیست.

ترامپ اضافه کرد: آغاز یک پایان توافق وحشتناک هسته‌ای ایران بود و هم اکنون نیز سازمان ملل متحد. اسرائیل قدرتمند بمان که 20 ژانویه (تاریخ آغاز ریاست جمهوری ترامپ) به سرعت در حال نزدیک شدن است.

ایران و گروه 1+5 متشکل از کشورهای امریکا، فرانسه، بریتانیا، روسیه و چین به‌علاوۀ آلمان باوجود مخالفت و سنگ‌اندازی‌های رژیم صهیونیستی، در تاریخ 23 تیر 1394 بر سر برجام به توافق دست یافتند.

بر اساس برجام، ایران در ازای رفع تحریم‌های مربوط به برنامه اتمی خود، قبول کرد تا بخشی از برنامه‌های اتمی‌اش را به حال تعلیق درآورد.

ترامپ در جریان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری امریکا بارها تهدید کرده بود که برجام را پاره خواهد کرد.

همچنین اعضای شورای امنیت سازمان ملل اخیرا قطعنامه‌ای که خواستار پایان دادن به شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی است را به تصویب رساندند.

آمریکا تنها عضو شورای امنیت بود که به قطعنامه ضد شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی رأی ممتنع داد. 14 عضو دیگر به این قطعنامه رأی موافق دادند.

بیش از 500 هزار صهیونیست در شهرک های شرق بیت المقدس و کرانه باختری زندگی می کنند، مناطقی که توسط اسرائیل در جنگ 1967 میلادی اشغال شده است.

منبع: تسنیم