وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

آخرین اخبار خبرگزاری ها
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با خروج از برجام چهره واقعی خود را به جهان نشان داد و ثابت کرد اهل منطق و مذاکره نیست و به هیچ توافقی پایبند نمی ماند.

سید حسین نقوی حسینی سه شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، درباره اقدام ترامپ مبنی بر خروج از برجام اظهار کرد: در تمامی جریان توافقی که صورت گرفت جمهوری اسلامی ایران نشان داد که اهل منطق و مذاکره است و این برای جامعه جهانی ثابت شد.
وی اضافه کرد: امروز همچنین برای دنیا ثابت شد آمریکا اهل منطق و مذاکره نیست و نمی تواند به توافقات خود پایبند باشد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران برای شرایط جدید برنامه مدونی تهیه کرده و اجماع خوبی میان قوای سه گانه وجود دارد.
نقوی حسینی ادامه داد: فراکسیون امید، مستقلین و نمایندگان ولایی نیز امروز در بیانیه ای تاکید کردند اجازه نخواهیم داد بازگشت تحریم ها بر زندگی مردم تاثیر بگذارد.
وی اضافه کرد: مطمئن هستیم جامعه جهانی در این شرایط پشت ترامپ نمی ایستد و در این تحریم ها شرکت نمی کند چون آنها به آمریکایی ها اصرار کردند در برجام بماند.
این نماینده مجلس ادامه داد: آمریکا بداند با این اقداماتش راه به جایی نخواهد برد و نمی تواند وحدت ملت ایران را خدشه دار و به خواسته خود برسد.
شبک**9121**1983**3404