دریافت کد حدیث تصادفی

توافق هسته ای ایران و 1+5 باعث کاهش قیمت جهانی انرژی می شود :: وبگاه عالی نیوز

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس allinews.ir را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز (http://allinews.ir) توجه!
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتهانیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد.
جدید ترین اخبار ایران و جهان از منابع مختلف:
پیوندها
با ابزار اوقات شرعی، کاربرانی که از رایانه یا گوشی های تلفن هوشمند و پیشرفته استفاده می نمایند، مي توانند اوقات شرعی شهر های خود را مشاهده. و درهنگام اذان صبح، ظهر و مغرب نیز، صدای اذان از بلندگوی دستگاه های آنلاین پخش خواهدشد
مراجع

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: ... و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

>>>>>>>>>>اخبار بیشتر از سایر خبرگزاری ها
انتشار اخبار ذیل الزاماً به معنای صحت یا تأیید همه مطالب سایتها نیست و بستگی به منابع آنهاهم دارد .
آخرین نظرات

مردم آمریکا به زودی طعم توافق هسته ای را خواهند چشید
مردم آمریکا به زودی طعم توافق هسته ای با ایران را خواهند چشید!
توافق هسته ای ایران و کشورهای 1+5 باعث عرضه نفت ایران به بازارهای جهانی می شود و به همین خاطر کارشناسان آمریکایی معتقد هستند که ورود نفت ایران به بازارهای جهانی باعث کاهش قیمت بنزین برای رانندگان اروپایی و آمریکایی می شود.

عالی نیوز به نقل از گزارش عرش نیوز: براساس نتیجه گیری های صورت گرفته در کنفرانس مالی سوئیس که با موضوع تحریم های نفت و گاز ایران برگزار شد، احتمالا ایران تا پایان سال جاری میلادی تا حدود 500 هزار بشکه در روز نفت به بازار های جهانی عرضه کند که این مساله باعث خواهد شد  قیمت بنزین در آمریکا زمانی که ایران آغاز به عرضه نفت به بازارهای جهانی میکند تغییر چندانی نکند ولی تا پایان سپتامبر رانندگان هزینه های بسیار کمتری نسبت به قبل برای رانندگی خواهند داشت و تا پایان دسامبر بسیاری از رانندگان بنزین زیر 2 دولار در گالن را تجربه خواهند کرد.

نیک شارما، مدیر یک موسسه پژوهشی و مشاوره در امور انرژی، ظرفیت کنونی افزایش صادرات نفت ایران را حدود ۲۰۰ هزار بشکه در روز برآورد می‌کند .به باور این کارشناس بازار انرژی، ایران برای افزایش یک میلیون بشکه‌ای تولید نفت نیازمند سرمایه‌گذاری و به روز کردن تجهیزات فنی است و این کار دست‌کم ۱۸ ماه زمان می‌برد.مطابق این گزارش پیش‌بینی می‌شود ایران در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ قادر باشد میزان تولید نفت را ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار بشکه در روز افزایش دهد.بسیاری از تحلیل‌گران اعتقاد دارند با توجه به مازاد عرضه نفت خام در بازارهای جهانی اضافه شدن نفت ایران به این بازار می‌تواند قیمت‌ها را به طرز محسوسی کاهش دهد.به رغم محدودیت‌های موجود در افزایش سریع تولید نفت، ایران می‌تواند با استفاده از ذخایر نفت خام آماده فروش خود که میزان آن تا ۷۰ میلیون بشکه تخمین زده می‌شود صادرات را افزایش دهد.

رانندگان آمریکایی تا پایان سال بنزین زیر 2 دلار را تجربه خواهند کرد
مردم آمریکا به زودی طعم توافق هسته ای را خواهند چشید
توافق هسته ای ایران و 1+5 باعث کاهش قیمت جهانی انرژی میشود

۹۴/۰۵/۰۲
ابوعلی تعداد بازدید از این مطلب ۹۲۸ نفر

آمریکا

انرژی

بنزین

قیمت

مردم

کاهش