وبگاه عالی نیوز

در صورت دسترسی به اینترنت؛ آدرس زیر را کلیک فرمایید

وبگاه عالی نیوز

در صورت دسترسی به اینترنت؛ آدرس زیر را کلیک فرمایید

آخرین اخبارخبرگزاری ها:
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف:

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات
واکاوی علت پنهان کاری در انتشار یک خبر

گزارش عالی نیوز به نقل از تحریریه پارسینهروایت و داستانهای متفاوتی

از حال و احوال  این روزهای گروهک تروریستی (مجاهدین خلق) به گوش

می رسد. مخصوصاً از زمانی که به شکل خفت باری در عراق مورد حمله قرار

گرفته و از این کشور به  اروپا آواره شدند.

پس از تحقیر و خفتی که در کمپ اشرف و لیبرتی برای منافقان رخ داد بنظر می رسید به زودی تکلیف این گروهک بی صاحب یکسره شود که از قضا با تزریق یوروهای اروپایی و دلارهای آمریکایی و به لطف رسانه های تحت امر آنها از جمله رادیو فردا و صدای آمریکا، این اپوزسیون ، جانی هر چند فلاکت بار پیدا کردند.

چند روز قبل ترکی الفیصل، شاهزاده سعودی و رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان در کنفرانس منافقین در پاریس حضور یافت و در سخنرانی بحث برانگیزی که موجب ناراحتی میزبان تروریستشان را فراهم کرد، از مسعود رجوی سرکرده منافقین  به عنوان «مرحوم مسعود رجوی» یاد کرد.

تنها چند ساعت بعد، برخی از عوامل منافقین در رسانه های اجتماعی به شکلی دستپاچه  از تحت تأثیر بودن الفیصل به دلیل مصرف الکل یا مواد مخدر یاد کرده و شروع به ماله کشیدن بر افتضاح به بار آمده شدند.اما غافل از اینکه رسانه های ایران و شبکه های اجتماعی در کشورمان مملو از انتشار سوتی خنده دار مقام سابق اطلاعاتی سعودی شده و کار از کار گذشته بود.
 
 
این کنفرانس  با حضور مقامات سوخته کشورهای حامی تروریست از جمله عربستان، روز شنبه در پاریس، پایتخت فرانسه برگزار شد و شبکه تلویزیونی العربیه عربستان آن را پوشش زنده خبری می داد.فیصل با اعلام حمایت رسمی از منافقین دو بار خطاب به مریم رجوی، هنگام اشاره به مسعود رجوی، از واژه مرحوم استفاده کرد که نشان دهنده مرگ وی است.
 

در این ویدئو مشخص است، شاهزاده سعودی از واژه مرحوم در اشاره به مسعود رجوی اشاره می‌کند، اما مترجم کنفرانس از اشاره به واژه مرحوم، خودداری می‌کند. و در این میان دست زدن و تشویق منافقین برای اعتراض به این حرف مردک سعودی به روشنی پیداست.

داستان غیب شدن مسعود رجوی که پنجه های وی به خون حداقل ۱۷۰۰۰ هموطن بی گناهمان آغشته شده از چند سال پیش بر سر زبانها افتاد.جایی که گمانه زنیها برای قتل وی زمانی قوت گرفت که رویترز در سال ۲۰۱۰ به نقل از یک منبع آگاه در مقاله ای پرده از احتمال شراکت مریم قجر یا مریم رجوی به کمک همسر سومش برای قتل مسعود رجوی پرده برداشت.
 

مقاله ای که به سرعت و در کمتر از یکساعت از روی خروجی این خبرگزاری حذف گردید و هیچگاه مجدداً از سوی هیچ خبرگزاری به آن پرداخته نشد و کم کم به فراموشی سپرده شد.در سال ۲۰۱۱ نیز سایت روزنامه حریت در ترکیه به همین موضوع و احتمال قتل مسعود به دست مریم پرده برداشت که در همان موقع نیز این خبر تکذیب و از روی خروجی این سایت حذف گردید. در این خبر اشاره شده بود مریم رجوی با ازدواج پنهانی یا مراوده با یکی از فرماندهان محبوبش در کمپ اشرف، برای در دست گرفتن ثروتهای تزریق شده از آمریکا و اتحادیه اروپا دست به قتل مسعود زده و وی را از سر راه خود برداشته است!
 

مسعود رجوی که در آخرین سالهای حیاتش به حرافی بیمارگونه و سخنرانیهای چند ساعته مبتلا و دچار علائم شیزوفرنی حاد شده بود حتی از سوی دلداگان اندک شمارش هم قابل درک و احترام نبود. از آن سالها هر از چند گاهی  پیام رادیویی نامفهوم شبیه صداگذاری  و ویدئو کنفرانس بدون تصویر از وی منتشر شده، که صد البته معلوم است مستدل و مستند نیست.

پیشتر نیز در مرداد ماه سال ۹۲ یک وبلاگ نویس صهیونیست مدعی شده بود که فردی شبیه مسعود رجوی را در یکی از شهرکهای حومه تل آویو دیده است! بعد از آن نیز پایگاه خبری صهیونیستی " عنیان مرکازی " اعلام کرد که هیئتی ۵ نفره از گروهک منافقین در مراسم دفن " آریل شارون " نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی شرکت کرده است. اما اشاره ای به حضور رجوی ملعون نشده.اکونومیست در سال ۲۰۰۹ نوشت از زمان اشغال خاک عراق توسط نیروهای آمریکایی اطلاع دقیقی از وضعیت مسعود رجوی در دسترس نیست و کسی از زنده یا مرده بودن او خبر ندارد هر چند که اکثریت عقیده دارند که او زنده نیست.
 
 

در این بین نیز چند سناریو  نیز درباره عدم رسانه‌ای شدن مسعود رجوی مطرح است؛ یکی اینکه چهره مسعود رجوی در یکی از حملات موشکی به اشرف طی سال های گذشته به شدت سوخته و وی قادر نیست در مجامع عمومی ظاهر شود. یا اینکه مسعود رجوی همواره تشنه قدرت بوده و تلاش دارد با این غیبت حالت راز وارگی خود را برای اعضا حفظ کرده و قدرت و کاریزمایی دست نیافتنی برای خود دست و پا کند.

مرگ مسعود زمانی رنگ واقعیت گرفت که از وی هیچ واکنشی در مقابل سقوط اشرف، فرار اعضا محاصره لیبرتی و... به عنوان رئیس منافقین دیده و منتشر نشد.

حال اگرچه مقام اطلاعاتی سعودی در جمع منافقان از رجوی به عنوان مرحوم یاد کرد، اما نباید از چند نکته مهم غافل شد :

 ۱) وی ﻭﺯﻳﺮ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﺑﻮﺩه و بی شک با توجه به ارتباطاتش با مقامات سیا و موساد از مرگ رجوی خبر داشته.

 ۲) وی ﺑﺸﻜﻞ ﻋﻠﻨﻲ ﺑﺎ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ اﺳﺮاﻳﻴﻞ ﻣﺮﺗﺒﻄ ﻫﺴت و بخوبی میداند سرکرده سابق منافقین چه وزنه ای برای براندازان حکومت ایران بوده لیکن افشای راز مرگ نامبرده در حال حاضر اهمیتی ندارد و مخصوصاً که دیگر در بدنه دستگاه سعودی خالی از هر مقامی است.

 ۳) ﺣﺪﻭﺩ ﺳﻪ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ, ﻳﻚ ﺳﺎﻳﺖ صهیونیستی ﺑﻌﻠﺖ اﻓﺸﺎﻱ ﺣﻀﻮﺭ ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺭﺟﻮﻱ ﺩﺭ سرزمینهای اشغالی ﺗﻮﺳﻄ ﺩﻭﻟﺖ اﺳﺮاﻳﻴﻞ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺷﺪ و ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺗﻌﻂﻴﻞ ﮔﺮﺩﻳﺪ. اﻳﻦ اﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﺑﻴﻦ ﺗﺮﻛﻲ ﻓﻴﺼﻞ و ﻣﻮﺳﺎﺩ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺪ اﺧﺒﺎﺭ ﻣﺤﺮﻣﺎﻧﻪ ﺭا ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭ ﺗﺮﻛﻲ ﻓﻴﺼﻞ ﻗﺮاﺭ ﺩاﺩه ﺑﺎﺷﺪ!

گمانه زنی هایی از افشای هوشمندانه فیصل نیز مطرح است. گفته می شود هدف ﺗﺮﻛﻲ ﻓﻴﺼﻞ اﺯ اﻧﺘﺸﺎﺭ اﻳﻦ ﺧﺒﺮ اﻳﺠﺎﺩ ﺷﻜﺎﻑ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻴﻦ ﺟﻨﺎﺣﻬﺎﻱ ﭼﭗ (ﺑﺸﺪﺕ ﺗﻀﻌﻴﻒﺷﺪه و ﺩﺭ اﻗﻠﻴﺖ ﻣﻂﻠﻖ), و ﺭاﺳﺖ (ﺩﺭ اﻛﺜﺮﻳﺖ ﻣﻂﻠﻖ و ﺣﺎﻛﻢ) ﺩﺭﻭﻥ گروهک منافقان اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺟﻨﺎﺡ ﺭاﺳﺖ و اﻛﺜﺮﻳﺖ این سازمان تروریستی, ﺁﻧﺮا ﺑﻪ ﻳﻚ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺑﺮﻭﺯ ﺷﺪه ﻣﺠﺎﻫﺪﻳﻦ اﻓﻐﺎﻥ(ﻃﺎﻟﺒﺎﻥ) ﺗﺒﺪﻳﻞ ﻛﻨﺪ, ﻛﻪ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻋﺮﻳﺎﻥﺗﺮ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖ اﻫﺪاﻑ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ و اﺳﺮاﻳﻴﻞ ﺑﻪ ﺧﺪﻣﺖ و ﻣﺰﺩﺑﮕﻴﺮﻱ (ﻣﺰﺩﻭﺭﻱ) ﻗﺮاﺭ ﺑﮕﻴﺮﺩ!

از سویی دیگر مریم رجوی می کوشد با زنده نگه داشتن یاد مسعود رجوی و احترام به طیف اقلیت طرفدارانش با جذب سرمایه های سنای آمریکا و اتحادیه اروپا و در رأس آن فرانسه، اولاً بخشی زیادی از این بودجه هنگفت را در جیب خود و همکیشان جنایتکارش قرار داده و بخش کوچکی از آنرا هزینه رسانه های تحت امرش و برپایی میتینگ، همایش و سمینارهای ضد ایرانی و همچنین جذب مزدوران خارجی از جمله در آفریقا و آسیا کند تا در مواقع لزوم بتواند از نیروی انسانی و مساعدت آنها در ادامه عملیات خرابکارانه و جنایتکارانه بهره ببرد.

چیزی که غیر قابل انکار است، محرز بودن مرگ مسعود رجوی است و باید به زودی تحولات چشمگیری با آشکار شدن راز مرگ وی در بدنه این گروهک تروریستی شاهد بود.
عالی نیوز

نظرات (۱)

۲۲ تیر ۹۵ ، ۱۳:۰۹ سرباز صفر
سلام
شما هم به بحث داغ و جذاب ما دعوتید
تفاوت فتوای آیت‌الله مکارم و رهبری در رابطه با حجاب؛ نظر شما چیست؟
http://sarbaz0.blog.ir/post/1399
http://sarbaz0.blog.ir
در ضمن سرباز صفر آماده تبادل لینک با شما دوست عزیز می‌باشد.
http://sarbaz0.blog.ir/page/Link-Exchange
التماس دعا