وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

آخرین اخبارخبرگزاری ها:
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف:

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات

 حجت‌الاسلام سید علی خمینی در جمع راهپیمایان 22 بهمن به مردم هشدار داد مراقب باشند سه گروه هیچگاه سردمدار این نظام نشوند.

به گزارش افکارنیوز، نوه امام هم امروز مهمان مردم ارومیه بود. حجت‌الاسلام سید علی خمینی در جمع راهپیمایان 22 بهمن به مردم هشدار داد مراقب باشند سه گروه هیچگاه سردمدار این نظام نشوند.

او گفت: از نظر اسلام طمع‌ورزان و قدرت‌طلبان حق ندارند سردمدار باشند، این طمع‌ورزان کسانی هستند که در زمان رفاه و فراوانی در کنار ما هستند اما در زمانی که به شدت و عسرت افتادیم ما را تنها می‌گذارند.

فرزند یادگار امام خمینی(ره) تاکید کرد: این دینی که زیر سایه آن زندگی می‌کنیم امانت الهی است و پرسیده خواهد شد آیا دین خدا را آن گونه که هست فهمیده و ترویج کرده‌اید؛ یکی از بزرگ‌ترین امانات در زمان حاضر انقلاب اسلامی است جمهوری اسلامی برآمده از خون شهیدان بوده، در این استان که سنگر انقلاب است، 12 هزار شهید تقدیم انقلاب شده و هر خانواده‌ای شهیدی تقدیم این نظام کرده‌ و همه مسئولین ما باید بدانند که در مقابل خون شهدا مسئول هستند.

سیدعلی خمینی دومین گروهی که باید مراقب باشیم انقلاب به دست آن‌ها نیفتد را مفسدان اقتصادی خواند و گفت که این گروه فقط برای پر کردن جیب خود و دوستان‌شان تلاش می‌کنند؛ البته اسلام و انقلاب با ثروت و سرمایه‌داران مخالف نیست بلکه با مفسدان اقتصادی مشکل داریم و ما نسبت به فساد اقتصادی ناراضی هستیم.

نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی در خصوص سومین گروهی که باید از آن‌ها بر حذر بود، گفت: دروغگویان و کسانی که وعده دروغ به مردم می‌دهند نیز نباید انقلاب به دست آن‌ها بیافتد.

او این را هم گفت که البته عیب‌جویی هم نباید وجود داشته باشد وقتی مشکلات را می‌بینیم باید پیشرفت‌هایی هم که وجود داشته هم ببینیم و عیب جویی با انتقاد کردن متفاوت است دشمنان به دنبال عیب‌جویی از نظام جمهوری اسلامی و تخریب بوده و در هر تریبونی که دارند به مقام معظم رهبری حمله می‌کنند، اما ملت ایران دلسوز نظام هستند و تفاوت انتقاد دلسوزانه و تخریب را می‌دانند.