وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

وبگاه عالی نیوز

برای ورود به وبگاه عالی نیوز کافی است به اینترنت دسترسی داشته و آدرس را وارد نمایید

آخرین اخبارخبرگزاری ها:
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف:

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات
ضربه کرونا بیشتر به کدام قسمت طبیعت بوده؟

تبعات کرونا در روی کره زمین همچنان ادامه دارد و بی دقتی انسان ها در رها کردن وسایل محافظتی از کرونا در طبیعت خسارات جبران ناپذیری را وارد ساخته است.

کرونا ، نامی که این روزها مدام می شنویم و بر زبان می آوریمش و ماههاست که زندگی مان را دستخوش تغییر کرده است تغییری که حالا دودش در چشم محیط زیست هم رفته ، این را اخبار و تصاویر تاسف باری می گوید که با تیتر کشف 62000 ماسک و دستکش استفاده شده از آب اقیانوس ها و سواحل دریاها در سرتاسر جهان منتشر شد.

طبق گزارشات منتشر شده در سی ان ان نگرانی بزرگی درمورد تاثیر کرونا روی محیط زیست بین فعالان این عرصه وجود دارد و آنهم مربوط به بی دقتی اهالی کره ی زمین به مسئله ی ماسک و دستکش های استفاده شده است ، ماسک و دستکش هایی که پس از استفاده بی توجه رها شده و تبدیل می شوند به مشکلی دیگر برای محیط زیست.

داده های اولیه ای که طی رویداد سالانه بین المللی پاکسازی سواحل که ماه گذشته انجام شد ارائه شده است نشان داد که در مجموع 62،210 مورد PPE یا همان تجهیزات حفاظت فردی، که شامل ماسک صورت ، دستکش لاستیکی و سایر مواد است از سواحل ، دریاها و اقیانوس ها در سراسر جهان جمع آوری شده است.

دکتر " لئونارد " گفت :میدانیم که کرونا به این زودی از میان ما نخواهد رفت پس قطعا تبعات این چنینی این ویروس هم در صورت بی توجهی ادامه خواهد داشت ؛ حالا تصور کنید جهانی را که از کرونا نجات یافته اما درگیر مشکل دیگری ناشی از کرونا شده و دوباره باید جمعی برای حل و رفع آن تلاش کنند . همه ی ما و شما در تمام لحظات کرونایی شدن جهان شاهد تبعات و عوارض این ویروس در جهان بوده و هستیم پس اجازه ندهید بیش از این چنین مواردی ادامه یابد.