وبگاه عالی نیوز

در صورت دسترسی به اینترنت؛ آدرس زیر را کلیک فرمایید

وبگاه عالی نیوز

در صورت دسترسی به اینترنت؛ آدرس زیر را کلیک فرمایید

آخرین اخبارخبرگزاری ها:
امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف:

و اما الحوادث الواقعه فارجعوا فيها الي رواة حديثنا فانهم حجتي عليكم و انا حجةالله عليهم: ... و اما در رخدادهايي كه پيش مي آيد به راويان حديث ما مراجعه كنيد؛ زيرا آنان حجت من بر شمايند و من حجت خدا بر آنان هستم

آخرین نظرات

COVIran Barakat.jpg

وبگاه عالی نیوز به  نقل از گزارش مشرق،  فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: رسانه های شیطان متناسب باذاتشان، تلاش می کنند  کشته های کرونا را گردن نظام بیاندازند و بی اعتمادی بسازند. به چه نحو؟ اول گفتند واکسن ایرانی یک بلوف بوده است. مرحله بعد هم تلاش کردند عدم واردات واکسن خارجی را گردن تولید واکسن ایرانی بیاندازند. البته برخی نیز این ادعای عجیب را باور و عجیبتر اینکه برخی هم تکرار کردند. از جمله آقای شهریاری نماینده مجلس. البته خبرنگار خبرگزاری فارس با اقای شهریاری سه بار تماس می گیرد و سوال می کند این ادعای شما مستند به کدام سند است که او می گوید سندی ندارم.

اما واقعیت چیست؟

یکم. ستادفرمان امام اعلام کرد 50 میلیون دوز واکسن تولید می کند. این درحالی است که نیاز کشور در فاز اول 160 میلیون دوز است. سوال اینست که اگر واکسن ایرانی مانع واکسن خارجی شده است این مابه التفاوت را چطور قرار بوده تامین کنند؟

دوم. رئیس ستاد فرمان امام، در دی ماه سال گذشته اعلام می کند که برکت بخشی از نیاز واکسن را تامین می کند و بقیه را دولت باید وارد کرد. مدعیان با این خبر چه می کنند؟ چرا تولید کننده خودش درخواست واردات می کند؟

سوم. می گویند مخبر به عنوان تولید کننده، اجازه واردات نداده است. سوال اینست که مگر مخبر کیست؟ چرا باید چنین حقی داشته باشد؟ چرا باید وزیر بهداشت حرف مخبر رو گوش دهد؟ فرض کنیم وزیر بهداشت هیچ، چرا باید روحانی حرف مخبر را بپذیرد؟ ضمن اینکه مگر روحانی اعلام نکرد واکسن وارد می کنیم؟ دروغ گفت؟ پس چرا وزیر خارجه قرارداد خرید واکسن بست؟ چرا پول دادند؟

چهارم. رسانه اهریمن مدعی است برکت به خاطر بدست گرفتن انحصار در بازار اجازه واردات نداده است. حال سوال اینست که پس واکسن هایی که تا پیش از تائید واکسن برکت وارد شده است چه منطقی داشته است؟ توضیح مدعیان درباره این 27 میلیون دوز واکسنی که وارد شده است چیست؟

جهت اطلاع تا زمان تائید واکسن برکت در خرداد ماه، 750 هزار دوز واکسن در اسفند99. 1.2 میلیون دوز در فروردین. 3.6 میلیون اردیبهشت و 1.2 میلیون دوز واکسن در خردا وارد شده است. آیا این اعداد را منکرند؟  

پنجم. همه اینها به کنار. یک سوال ساده. برکت چرا باید مخالف واردات واکسن باشد؟  فرض کنید از همان روز اول، بازار واکسن با واردات اشباع شود و دیگر واکسن برکت به کار نیاید. آنوقت سوال اینست که برکت سود می برد یا زیان؟

در حال حاضر واکسن برکت را دولت 8 دلار می خرد. این درحالی است که همین واکسن را الان بین ده تا 12 دلار چندین کشور مثل پاکستان و آفریقا در لیست انتظار خرید هستند. با این توضیح برای برکت کدام یک سود ده ترست؟ مصرف داخل یا صادرات؟

در نهایت اینکه؛

خناس ها خدعه می کنند؛ اما سوال اینست چرا برخی در داخل نوچه این دیاثت رسانه ای می شوند؟ آیا این ظلم نیست که مهمترین دستاورد علمی کشور را که تنها در انحصار 6 کشور دنیاست، اینطور به دست خودمان بی آبرو کنیم؟

دستاورد دانشمندان ایرانی را اول گفتن بلوف ودروغ است. بعد که مشخص شد  به جهت کرونا و تحریم ها دوماه تاخیر کاملا طبیعی در تحقق وعده ها داریم، کارشان به جائی رسیده است که می گویند واکسن داخلی اجازه نداده است واکسن خارجی وارد شود و خون کشته های کرونا گردن برکت است. حماقت نیست؟

ظلم به انقلاب هیچ. حداقل به دانشمندان این کشور ظلم نکنیم. به دانشمندان هیچ. به روح و روان مردم ظلم نکنیم.مردم هیچ. به خودمان ظلم نکنیم.